JAK NAJÍT LÁSKU - Cecelia Ahern

21. července 2016 v 14:18 | "M" |  - Přečteno
Ahojky,

dnes bych vám ráda řekla něco málo z mých pocitů z knížky, kterou jsem právě dočetla.

Anotace ze stránek megaknihy.cz:

Silný příběh Christine a Adama, které osud svedl dohromady jedné zimní noci na starém mostě v Dublinu. Oběma život zasadil těžkou ránu, ale každý z nich ji řeší jinak. On chce skočit z mostu, ona je však připravená bojovat a přimět k tomu i jeho. Ve chvíli, kdy ho s nasazením všech sil drží nad vodou, s ním uzavírá šílenou dohodu - dokáže mu do jeho 35. narozenin, že život je vzácný dar. Má na to však velice málo času, protože okázalá oslava Adamova životního jubilea se koná již za dva týdny.Jak se mi knížka líbila:

- úplně všechny knížky, co jsem od Cecelie Ahern četla se mi moc líbily. Musím říct, že právě tato autorka je mojí nejoblíbenější.
A musím říct, že ani tahle knížka nebyla vyjímkou.

- je to poutavý romantický příběh, který chytí za srdce. Do děje jsem se opravdu vžila a musím říct, že je mi docela líto, že jsem už na konci knížky.
Nikdy jsem se nemohla od čtení odtrhnout, i když už bylo hodně pozdě večer a já byla unavená.

- V knížce je několik pasáží, které jsem si četla více než jednou a to z toho důvodu, že mě oslovily natolik, že jsem se k nim prostě musela vrátit....

- je opravdu povedená a můžu říct, že by stála za to, aby byla zpracovaná i ve filmové podobě (tak jako některé z autorčiných děl - např. P.S. Miluji tě, S láskou Rosie)

- Závěr je hodně dojemný, je nabitý romantikou - no prostě něco pro mou romantickou dušičku...


TAHLE KNÍŽKA ROZHODNĚ STOJÍ ZA PŘEČTENÍ!!!


NEJOBLÍBENĚJŠÍ ÚRYVEK:

"Kde bychom byli bez zítřků? Měli bychom pouze dnešky. A pokud by se tak stalo, doufám, že by tvůj dnešek byl tím nejdelším dnem, jaký může člověk zažít.
Vyplnila bych ho společně s tebou a dělala všechno, co jsem měla tak ráda. Smála bych se, povídala si, poslouchala a učila se, milovala, milovala, milovala.
Změnila bych všechny dny v dnešek, strávila je s tebou a už nikdy bych se nesoužila kvůli zítřku, kdy už s tebou nebudu. A až si pro nás ten obávaný zítřek přijde, měj na paměti, že jsem tě nechtěla opustit a nechat tě o samotě. Měj na paměti, že každý okamžik, který jsem s tebou strávila, byl ten nejkrásnější v celém mém životě."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama