Skládám svůj život z korálků

25. srpna 2016 v 15:46 | Marí |  STŘÍPKY ZE ŽIVOTA
Zdravím čtenáře Marí blogu,

jakožto milovnice vzpomínek, fotek, symbolů atd., ani mě neminulo šílenství kolem Pandory.

Už dlouho se mi líbí myšlenka - jak já říkám "skládat svůj život z korálků".... ale z důvodu, že Pandora je na mě šíleně drahá, jsem těmto náramkům odolávala.
Minulý týden jsem se rozhodla, že si takový náramek ( ovšem levnější variantu ) pořídím.
(odkud, za kolik atd. - v samostatném článku již brzy)

Pojďte se mrknout, jaké korálky můj "náramek života" vlastní.....Rozhodla jsem se, že na náramek začnu vkládat korálky až od doby seznámení s mým mužíčkem a to důvodu, že jsem nechtěla mít náramek hned plný :-)
- ne že bych byla tak stará ( je mi 31), ale proto že v mém životě bylo strašně moc důležitých událostí a taky je v mém životě plno věcí, které doslova miluju!!!

Na můj náramek jsem tedy navlékla tyto korálky:
( zdroj obrázků tvujdesign.cz )


- SEZNÁMENÍ A VZTAH S PŔÍTELEM- SVATBA- KOUPILI JSME DUM- STALA JSEM SE MÁMOU......KRÁSNÉ HOLČIČKY Usmívající seTo jsou korálky, které symbolizují nejdůležitějších události v mém životě od seznámení s mým mužíčkem.

Dále můj náramek obsahuje ještě korálky, které vyjadřují to, co mě charakterizuje - co prostě bezpochyby patří do mého života:- KORÁLEK S PRVKEM FIALOVÉ - fialová = barva mého života!- HOUSLOVÝ KLÍČ - miluju hudbu ( zpívám, hraju na klávesy, kytaru, varhany, skládám písničky,...)- RODINA - miluju svou rodinu (rozuměj i tu širokou)


Na mém náramku ještě pár korálků chybí - třeba symbol ZIMY (mé nej roční období) nebo ještě jeden velice důležitý symbol pro můj život a to symbol VÍRY.

- časem na mém náramku určitě budou, jen jsem ještě nenašla ty pravé korálky.

A tady je můj náramek už v praxi:


No a jak to máte vy?
Líbí se vám taky tato myšlenka - skládat si svůj život z korálků?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama