KNÍŽKY - Chci si přečíst...

12. září 2016 v 14:14 | Marí |  KNÍŽKY
Zdravím všechny čtenáře Marí blogu,

zas po nějaké době se mi v poštovní schránce objevil katalog Knižního klubu, kterého jsem členkou.

A tak jsem listovala a listovala a zaujalo mě pár knížek.
Protože knížky objednávám přes internet, vyhledala jsem si tyto tituly i na stránce https://www.bux.cz , kde je i možnost "nahlédnout" do knížky a ukázku z ní si přečíst.
Tohle se mi hodně líbí, protože tak můžu zjistit, jestli se mi "jazyk", kterým autor píše líbí nebo ne.

Které knížky mě zaujaly a chtěla bych si je přečíst? Usmívající se


Obrázky i anotace jsou z bux.czANOTACE:

Noah Fisher se po osudové tragédii, při níž mu zahynula milovaná osoba, zapřisáhl, že se už nebude vázat a nikoho dalšího si již tak blízko k tělu nepustí. Brání se velkým citům a především dalším zklamáním. Aby si pročistil hlavu, rozhodne se odjet na hory a vskrytu doufá, že na něj čeká i něco víc než jen obří zasněžené svahy a dobře vychlazené pivo. Proti nějakému nezávaznému románku by rozhodně nic nenamítal. A to ještě netuší, jaké žhavé dobrodružství ho na cestě za odpočinkem čeká… Plány mu totiž zhatí Bailey Sinclairová, neuvěřitelně přitažlivá kráska, která se tak snadno neopouští, a vdova po jednom z nejváženějších klientů Sky High, letecké společnosti, jíž je Noah spolumajitelem a kterou si právě Bailey vyhlédla pro realizaci svého nebezpečného plánu...ANOTACE:
Shayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je zvyklý jen na občasný krátký flirt, vážnější vztahy mu nic neříkají. Až do doby, než se na večírku své zámožné klientky poprvé setká s její dcerou Dani. K Shayneovi se již doneslo, že je Dani černá ovce rodiny, a možná o to víc ho vášnivě nezávislá mladá žena, která odmítá matčino bohatství, okouzlí. Od ostatních dívek na večírku se nápadně liší svou neohrabaností, rozpaky a současně i neskrývanou touhou poznat se blíž právě se Shaynem. Všechny okolnosti však dávají Shayneovi jasně najevo, že téhle dívce by se měl zdaleka vyhnout. Dani je totiž nebezpečná známost. Tvrdí mu, že byla svědkem vraždy, ale nemá žádný důkaz. Když ji pak někdo začne sledovat, v noci jí vnikne do bytu a dokonce po ní i po Shayneovi záhadný útočník střílí na parkovišti před zoologickou zahradou, Shayne cítí, že Dani musí ochránit a přijít věcem na kloub. Čím víc času však tráví v její blízkosti, tím víc ho Dani přitahuje.ANOTACE:
Alex, Mollie a Veronika jsou nejlepší kamarádky už od základní školy. Vždycky bývaly nerozlučné, jenže teď na střední se čím dál víc začínají projevovat odlišnosti jejich povah i životních cílů. Navenek to vypadá pořád stejně: společný stůl v jídelně, propařené večery, vzájemné svěřování. Jenže je to opravdové přátelství, nebo jen spojenectví proti nepřátelskému světu dospělých a jiných dívčích part?
Když se spletitými vztahy v jejich trojici pořádně zamíchají kluci, je to pro dívčí kamarádství pořádně těžká zkouška. Dokážou se Alex, Mollie a Veronika oprostit od svých nevraživostí, závisti a pomstychtivosti, nebo je s jejich přátelstvím konec?
ANOTACE:
Podmanivý příběh okouzluje od svého vzniku miliony čtenářů. Australská prozaička v něm líčí více než půlstoletí v životě farmářského rodu Clearyů, jehož členové přicházejí z chudých poměrů na bohatou usedlost v australském vnitrozemí. Ze širokého okruhu hrdinů a dějových linií, které zavádějí čtenáře do australské buše, na bojiště druhé světové války i do vatikánských církevních kruhů, vystupují do popředí nezapomenutelné postavy farmářské dcery Meggie a mladého kněze Ralpha, kteří jsou osudově spjatí skrývaným milostným vztahem.To jsou knížky, které mě zaujaly v aktuálním katalogu Knižního klubu. Nejraději bych si je objednala všechny!!!
Nebo některé z nich napíšu na seznam vánočních přání?
Ještě uvidím...

A co vy?
Četli jste některou z uvedených knížek?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 12. září 2016 v 14:22 | Reagovat

Ptáky v trní ti můžu vřele doporučit :-)

2 zivotpodlem zivotpodlem | Web | 12. září 2016 v 14:23 | Reagovat

[1]: já je znám jen ve filmovém zpracování - moc se mi to líbilo, tak bych je chtěla porovnat s knižním zpracování. No a v katalogu jsou jen za 199,-Kč, tak u těch asi váhat nebudu :-) Marí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama