KNÍŽKY - Očekávám balíček...

3. října 2016 v 14:20 | Marí |  KNÍŽKY
Zdravím všechny čtenáře Marí blogu,

tak jsem si po delší době udělala radost a objednala si zásobu knížek na čtení...
Popravdě - už se nemůžu dočkat, až balíček dorazí!!!!!

Tentokrát jsem "byla nevěrná" e-shopům, kde knížky většinou nakupuji a objednávala jsem ze stránek http://www.knihcentrum.cz/.
Bylo to z jednoho prostého důvodu -při objednávce nad 500,-Kč bylo poštovné zdarma a ceny vybraných knížek byly cenově nastejno s cenami jinde, neváhala jsem a objednávala zde.

A co moje objednávka obsahuje?

Pojďme se společně podívat:

(obrázky.cz)JOJO MOYSEOVÁ - tahle autorka teď hodně frčí hlavně kvůli filmu Než jsem Tě poznala - upřímně taky jsem ho chtěla moc vidět, ale odradilo mě, že film byl v původním znění s titulky, což fakt nemám ráda.
Proto jsem si tohle autorčino dílo chtěla přečíst v knižní podobě.

Jenže, když jsem si chtěla tuto knížku objednat, narazila jsem na další její díla, která mě svými anotacemi zaujala snad ještě více než anotace knížky, kterou jsem si původně chtěla koupit.
Nemohla jsem se rozhodnout, kterou knížku si nakonec objednám, tak jsem to vyřešila tak, že jsem si je objednala všechny!!!

Pro lepší pocit (nejsem zvyklá tolit najednou utrácet za knížky) jsem zvolila levnější variantu a to ve formě paperbacků. Jedna knížka mě vyšla na 221,-Kč

Taky jsem přemýšlela, že bych si tenhle balíček nechala až pod stromeček, ale obávám se, že bych to do Vánoc nevydržela... Mrkající


Tolik tedy k mému netrpělivě očekávanému balíčku.
Už se nemůžu dočkat, až tyhle 4 krasavice rozšíří mou sbírku knížek v knihovně....a co víc - až si s jednou z nich zalezu pod peřinu a začtu se do ní!!!!

A co vy?
Taky jste podlehli davu a čtete tuhle autroku? Nebo zatím odoláváte?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama