PRUVAN V ŠATNÍKU

15. února 2017 v 10:11 | Marí |  Z MÉHO ŠATNÍKU...
Zdravím čtenáře Marí blogu,

tak došlo i na šatník....
- včera jsem se do toho pustila a protřídila jsem všechno svoje oblečení. A stejně jako u kosmetiky - už bylo na čase, šatník to už vážně potřeboval.

( ekocka.cz)

Jsem na sebe docela dost hrdá, protože se mi podařila vyřadit docela pěkná kupička oblečení.
- prostě jsem si řekla dost a šly stranou takové ty řeči typu : " třeba zhubnu, to bych mohla nosit doma, třeba si to na sebe ještě někdy vezmu,..."

Ano, musím se přiznat, žejsem si pár takových kousků (asi 3ks) nechala - ale čistě z důvodu, že mě k těmto "hadříkům" vážou vzpomínky a jako řekněme si upřímně - 3 trička zas tolik místa nezaberou.

Vyřazené věci ještě jednou protřídím - na kousky, které se dají buďto prodat, nebo je dávám do kontejnerů na oblečení, no a ty co jsou už nenositelné a taky spodní prádlo, jdou prostě úplně pryč.Jsem ráda, že jsem se do toho pustila!
Teď mám v šatníku aspoň všechno uspořádané a hlavně vím, kde co mám - musím se totiž přiznat, že jsem v tomhle docela "bordelář".

A co je ještě lepší - uvolnilo se ve skříních místo pro nováčky...takže asi brzy vyrazím na nákupy!!!! Smějící se
Taky jste si všimli toho, že většina oblečení je tmavé barvy?
- musím se přiznat, že jsem si toho všimla až, když jsem vkládala fotky do tohoto článku.
Určitě se musím polepšit a až si budu pořizovat něco nového na sebe, budud se snažit sáhnout po nějakých "živějších" barvičkách.

A jak jste na tom vy a váš šatník?
Taky v něm občas musíte pořádně uklidit a udělat v něm tzv. "průvan" ? Nebo patříte mezi ty, kteří mají v šatníku pořád uklizeno?

Krásný den vám přeje

MARÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama