BLOG SLAVÍ 1.NAROZENINY

24. května 2017 v 10:36 | Marí
Zdravím čtenáře Marí blogu,

dnes je to přesně rok, co jsem založila tento blog....
Jsem moc ráda (ikdyž články nepřidávám pravidelně a často), že blog mám.
- v minulosti jsem totiž už měla 2 blogy, ale žádný z nich se "nedožil" ani jednoho roku. Důvody jejich zrušení byly různé, ale to bych tady rozebírat nechtěla...

Je pravda, že Marí blog moc návštěv nemá, ale i za těch pár čtenářů, kteří sem občas zabloudí a nahlédnou do Marí života, jsem ráda.

Důvodem, proč jsem si založila tento blog bylo, že jsem tak trošku zápisníkový maniak, pořád něco zapisuju, zaznamenávám atd....a tak jsem chtěla mít "místo", kde bych tak trošku zaznamenávala "střípky mého života" - to co mě baví, co mám ráda atd a taky, aby do toho mého "zápisníčku" mohl nahlédnout i někdo jiný.

Hrozně moc ráda bych zde měla i nějaké fotky mé osoby, ale upřímně - mám z toho docela strach.
- jsem totiž z malé vesnice, kde tohle lidi moc neuznávají a musím říct, že nejsem z těch, kterým je jedno co si o nich druzí myslí a jak se na ně dívají.....už jsem se totiž stala terčem posměchu kvůli svému koníčku....

Vést blog mě baví a rozhodně ho nezruším tak jako jeho předchůdce...

Do budoucna bych chtěla rozhodně přispívat víc - pořád je o čem psát, co zaznamenávat atd, ale bohužel času není tolik, kolik bych na to potřebovala - přece jen jsem už máma a tak toho volného času moc není.
Můj život není jen o knížkách, kosmetice, hadříkách,.....ale jsem taky hodně duchovní člověk, hodně se zamýšlím nad vším možným,....chtěla bych založit rubriku, kde bych se jen tak "vykecávala", zamýšlela atd.

Mé články nejsou nic světoborného - vím, ale prostě nejde mi o to, mít články vyšperkované - je to přece jen blog o obyčejném životě obyčejné ženy, která svůj život miluje takový jaký je!


Každopádně díky všem, kteří se během toho roku co blog existuje, zastavili a ještě větší dík patří těm, co mi zde zanechali komentář - to mě vždycky potěší!!!!


A bonus:

- jedna výletová fotečka ze ZOO v Ostavě Usmívající se.- žabák se v prince neproměnil. Ale co - já svého prince už přece dávno mám!Marí 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 24. května 2017 v 10:46 | Reagovat

*Návštěvnost blogu jasně ukazuje hodnotu blogu. Když se nikdo nedívá na můj blog, tak někde dělám chyby, není sice ten, co by se dokázal pomocí blogování zavděčit všem ale přesto existují ti, co jsou na vrcholu u blogování díky tomu že jsou lepší než jejich konkurenti. Je snadné si hrát na to, že jsem lepší ale to u blogování nefunguje! Zde platí to, že z díla je spatřen tvůrce, pokud je tvůrce ubožák je i jeho blog ubohý a jenom ubožák navštíví takovýto ubohý blog.

U blogování se často setkáváme s tím, že si jsou blogy podobné jako by tyto blogy někdo kopíroval na kopírce, to že se někdo snaží odlišit šokujícím vzhledem blogu je k ničemu a o ničem. Stejně tak je chybou zvolit velmi strohý vzhled blogu, jde o to, aby bylo vše na blogu v optimální normě, obrazně je blog jako zahrada a vyžaduje neustálou péči od majitele blogu.

Návštěvnost blogu jasně ukazuje hodnotu blogu, lepší než počitadlo návštěv je na blog umístit Srank ukazatel, čím větší je zde číslo tím větší má i blog hodnotu. Dokonalost se skládá ve velikého množství maličkostí a tak dosáhnout dokonalosti u blogu to není žádná maličkost, komu není rady, tomu už není ani pomoci. Základem je u blogování specializace, nikdo nemůže rozumět všemu, ovšem nesmíte se specializovat na něco, co je už obsazeno mnoha hodnotnými blogery, to je podle mě nejčastější chyba, že na stejné téma je na internetu tisíc blogů, v tak obrovské konkurenci nelze uspět!

Často zde jsou blogy s celebritami, proč se nepřiživit na popularitě nějaké celebrity, parazitování to je pro mnohé blogery drogou, stejný nápad ale mají pochopitelně i konkurenti! Nikoho nezajímá to, že jste levným mobilem nafotografovali nějaké ubohé pitomosti, lidi zajímá to co je hodnotné, monopol na pitomosti má přeci už dávno; tisk, rádio, televize!

2 Marí Marí | Web | 24. května 2017 v 11:46 | Reagovat

[1]: Dobrý den, nejde mi o to být v blogování nejlepší, nejde mi o to vyčnívat,....jak jsem psala - můj blog je o obyčejném životě obyčejné ženy, která svůj život miluje takový jaký je!

A upřímně nevím jak mám chápat vaši větu - Zde platí to, že z díla je spatřen tvůrce, pokud je tvůrce ubožák je i jeho blog ubohý a jenom ubožák navštíví takovýto ubohý blog. "

A ještě: chci vám poděkovat, že jste mi docela zkazil radost z toho, že mám blog už rok. Opravdu děkuji! Marí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama