Co se dělo - co se děje - co se bude dít!

1. září 2017 v 23:55 | Marí |  STŘÍPKY ZE ŽIVOTA
Zdravím čtenáře Marí blogu,

tak nějak se toho za poslední měsíc sešlo jaksi hodně - nová práce (sice už v červenci, ale někteří možná znáte tu deprimující zkušební dobu, kdy si teda já připadám jako totální neschopa - pořád se na něco ptát, dokazovat, že na to mám, navíc většina lidí se tak ráda povyšuje nad druhé a dává okatě najevo, kdo je tady nováček a kdo mazák Zamračený....navíc já prostě nejsem ten typ "ovce", která jde s davem - já se prostě od ostatních liším v názorech na dnešní svět atd. ), stěhování ( kdo zažil - jistě chápe - já se stěhovala už podruhé v životě - snad naposled), zpívání na svatbách,....prostě byla jsem pořád v pořádným zápřahu.
Navíc se k tomu všemu ještě dostavila "nezvaná návštěva" - depka!!!! No jo, vždycky si přijde, když to člověk nejméně čeká a nejméně potřebuje. Ano jistě - nikdy není žádoucí čas na její návštěvu, ale ona si prostě vždycky vybere ten nejnevhodnější čas....Neměla jsem náladu na nic - ani psát, ani skládat hudbu nebo verše, ani tvořit - prostě klasický depkový stav.

Víte, nad čím poslední dva dny dost přemýšlím?......Čím to je, že když dva lidé udělají stejnou věc - nikdy to okolí nevezme stejně.
Jde o to, že když bych veřejně mluvila o tom, že píšu tento blog - okolí se mi vysměje a nikdo to nevezve kladně.
Nedávno si založila blog jedna moje známá.....a okolí ji chválí a povzbuzuje - jsou z toho nadšení.
Mám snad kolem sebe ty nesprávné lidi? Nebo je to jen tím mým zakopaným sebevědomím hluboko pod zem?

... rozhodla jsem se s tím mým sebevědomím něco udělat. A TO VÁŽNĚ MYSLÍM VÁŽNĚ!!!!! Usmívající se Napadlo mě založit speciální rubriku právě o tomto mém snažení. Myslím, že by to nemusel být špatný nápad - mohlo by to být pro mě i určitou motivací ( kterou potřebuji jako sůl).

Pokud by mi někdo chtěl do komentářů napsat nějaké typy, jak si zvednout sebevědomí, ráda to uvítám....


Marí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama