SNAHA?...ta se necení!

15. září 2017 v 23:29 | Marí |  A VO TOM TO JE...
Zdravím čtenáře Marí blogu,

musím hned na začátku napsat, že tenhle článek píšu z docela velikého zklamání.....co že se děje?

....o tom, že moje sebevědomí je na bodě mrazu jsem psala už dřív, i o tom, že jsem se vydala na cestu (vím, že hodně složitou) k jeho pozvednutí. Věděla jsem, že to nebude procházka růžovým sadem, že hlavně ze začátku je důležité se nenechat odradit nezdařenými pokusy, ale............netušila jsem, že lidi pro mě tak blízcí mě v mé snaze nepodpoří. Ba co víc - docela mi budou "podkopávat nohy". Zamračený

(někde z netu - bohužel už netuším odkud)

Čím to je, že v dnešní době nikdo neocení snahu, ale každý chce jen výsledky - jak říkává můj mužíček "zázraky do tří dnů".

- Copak nikdo nechápe, že změna, u sebevědomí to platí dle mého názoru dvojnásob, nemůže nastat HNED? Jde to po krůčcích (jeden vpřed, dva zpátky, ... ale přece pomalu kupředu)

- nikdo přece nedokáže porazit svého celoživotního "nepřítele" během jednoho dne.


Tolik se snažím, tolik do toho vkládám svého úsilí,.........a dnes, když jsem ze sebe měla docela dobrý pocit, mě bylo řečeno - "působíš na mě negativně, je to pořád stejné...." TO JAKO FAKT?????
No, upřímně nevím, co si o tom myslet - copak jsem pořád stejná ať se snažím nebo ne? Já osobně si to nemyslím.....

Opravdu nechápu, proč nemůže být oceněna už jen ta snaha - vždyť právě ona je začátkem budoucího úspěchu ve všem: vždyť člověk se musí nejdříve snažit, aby se něco nového naučil, aby něčeho dosáhl a taky aby se změnil!!!!

No, možná jen nemám kolem sebe ty správné lidi, kteří by mě podpořili, kteří by mi třeba i pomohli,.....je to hrozně demotivující, ale i naopak mě to povzbuzuje. Jak? Prostě udělám všechno pro to, abych jim dokázala, že to DOKÁŽU!!!!!!!!!

Prostě to nevzdám! A vo tom to je....


Marí 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunchild99 Sunchild99 | Web | 18. září 2017 v 19:13 | Reagovat

Jasně, nevzdávej to, Marí. A zkus to těm, kteří ti ty nohy podkopávaj, třeba vysvětlit. To, co píšeš tedy, jim řekni do očí. A teprve ani pokud nebudou chápat nebo nebudou chtít chápat, se na ně vykašli. Ty to dokážeš i tak. Děláš to přece pro sebe, ne pro ně ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama