ŽIVOT PO TOBĚ

29. října 2017 v 23:48 | Marí |  - Přečteno
Zdravím čtenáře Marí blogu,

už je to dost dlouho, co jsem přidala článek o přečtené knize. No, musím říct, že čtení mi poslední dobou jde jako "psovi pastva", a psaní článků taky ( už jsem jich měla pár rozepsaných, ale nakonec jsem je smazala....)

Ale zpátky k tématu článku...

JOJO MOYES - ŽIVOT PO TOBĚ


Anotace ze stránek megaknihy.cz :

Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci. Po intenzivním půlročním vztahu s ochrnutým Willem Traynorem, který se rozhodl ukončit svůj život asistovanou sebevraždou, zůstává Louisa sama, zmítána smutkem a výčitkami svědomí. Po vážném úrazu se navíc musí vrátit domů k rodičům. Jako by byla najednou zpátky na začátku cesty - život po Willově smrti totiž znamená učit se leccos znovu, stavět na nových základech. Záchranář Sam Fielding, pro něhož je kontakt se smrtí každodenní náplní práce, by snad mohl být právě tím, kdo Louise pomůže se zase vrátit do života, jenomže pak se z Willovy minulosti nečekaně jako uragán vynoří Lily - jeho šestnáctiletá nezvladatelná dcera. A všechno je rázem jinak…


Jak se mi knížka líbila?

Pokud mám být upřímná, tak na čtení této knížky jsem byla hodně natěšená, protože její předchůdkyně "Než jsem Tě poznala" byla prostě kniha s velkým K. (dlouho jsem lepší nečetla a dlouho se mi nestalo, že bych kvůli knížce odsuhula veškerou práci na druhou kolej)
Z tohoto důvodu jsem se na pokračování hodně těšila a byla plná očekávání "jak to bude dál!"....Bohužel musím říct, že jsem hodně zklamaná.
Dějová linka s Lily (Willovou dcerou) mě vůbec nechytla, ba co víc - mě Lily doslova vytáčela. Doslova jsem se touto dějovou linkou prokousávala.
Co se týká příběhu samotné Louisy - krásně autorka zachytila (dle mého názoru) stav člověka, který příjde o milovanou osobu. V těchto pasážích bylo pro mě i mnoho přínosného.
A konečně příběh Louisa a Sam? - ten mě hodně bavil. Sice žádná extra romantika, ale právě to na tom hodně oceňuji.


Tuto knížku hodnotím jako průměrnou, ale znovu si ji, narozdíl od její předchůdkyně, rozhodně nepřečtu.

Tolik k mé poslední dočtené knížce. A jaké knížky bych si chtěla přečíst? - o tom se dozvíte v některém z dalších článků. MrkajícíMarí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama